Хмельницька обласна рада оголошує початок відбору кандидата до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області

Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

Відповідно до частини 3 статті 51 Закону України «Про національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Враховуючи викладені вище вимоги законодавства щодо формування складу поліцейської комісії, Хмельницька обласна рада оголошує початок відбору кандидата до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області (далі – поліцейська комісія).

 Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» та виявили бажання взяти участь у відборі кандидата до складу поліцейської комісії, подають до обласної ради наступні документи:

  • лист-клопотання громадської організації на ім’я голови обласної ради з пропозицією включити особу (кандидата) до складу поліцейської комісії;
  • розширену автобіографію кандидата до складу поліцейської комісії;
  • документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (рекомендовані листи, характеристики тощо).

Прийом документів від кандидатів буде здійснюватися Хмельницькою обласною радою до 07 вересня 2019 року включно у робочі дні з 9.00 до 18.00    (м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, Будинок рад, каб. 219).

Тел. для довідок: 76-53-32, 067 263 4750 (Ніконішин Віктор Леонідович).