Студенти Хмельниччини мають можливість отримати гранти на навчання, взявши участь у конкурсі «Розумним Бути Модно»

Європейський медіа-холдинг «Open Media Group» проводить Всеукраїнський конкурс серед студентів «Розумним Бути Модно» на отримання грошових грантів на оплату навчання у закладі вищої освіти.

Взяти участь у ньому мають змогу студенти та абітурієнти більш ніж 100 державних закладів освіти України, які підтримали ініціативу, серед яких також Хмельницький національний університет, Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова та інші.

Для участі у конкурсі студентові потрібно написати науково-дослідну роботу невеликого обсягу й до 30 вересня 2019 року на електронну адресу education@likar.info, зазначивши у темі повідомлення «На Конкурс». Головна тема, яку студент повинен взяти за основу дослідження, – «Україна: проблеми та напрями їхнього розв’язання на шляху до інтеграції в ЕС».

Конкурсант самостійно визначає найактуальніше на його думку питання/проблему щодо головної тематики. Праця має містити чітке та аргументоване вираження бачення проблеми, методів удосконалення, шляхів покращення, а також висновки щодо відображених в есе досліджень.

Ознайомитися з напрямами, вимогами до робіт та переліком закладів вищої освіти зі всієї України, які беруть участь у конкурсі можна за посиланням.