Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає випускникам у працевлаштуванні

Безкоштовне навчання для хмельничан. Як здобути нову професію?

Впродовж січня-липня 2019 року кількість випускників, що отримували послуги Хмельницької обласної служби зайнятості становила 336 осіб. Серед них 271 випускник вищих навчальних закладів (ВНЗ),  59 випускників професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) та 6 випускників загальноосвітніх шкіл.

Серед випускників ВНЗ 30% навчалися у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 13%  ?  у галузі охорона здоров’я, 12% отримали освіту у галузі гуманітарні науки та мистецтво та 10%  ?  у освіті, 9%  ?  у галузі управління та адміністрування, 7% мали інженерну спеціальність, 4% вивчали аграрні науки.

Серед випускників ПТНЗ 51% становлять працівники сфери торгівлі та послуг; 27% – кваліфіковані робітники з інструментом, 12% – робітники з обслуговування устаткування та машин.

За направленням обласної служби зайнятості у січні-липні 2019 року праацевлаштовано 56 випускників.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення їх компетенцій та підвищення конкурентості обласною службою зайнятості протягом  січня-липня 2019 року здійснено професійне навчання  22 безробітних випускників.

До відома: Станом на 1 серпня 2019 року кількість осіб з числа випускників, які мали статус безробітного становила 119 осіб, що на 49 осіб менше, ніж на відповідну дату минулого року.

За матеріалами Хмельницького обласного центру зайнятості