Хмельницький національний університет відсвяткував 50-річчя утворення кафедри

26 жовтня заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко взяла участь в урочистостях з нагоди 50-річчя утворення кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту та 5-річчя утворення кафедри фізичної терапії, ерготерапії Хмельницького національного університету.

У своєму вітальному слові Тетяна Іванівна від імені голови обласної ради Михайла Загородного, всього депутатського корпусу подякувала викладачам за виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління. А студентам кафедри побажала і надалі прославляти Хмельниччину та Україну своїми перемогами на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

“Фізичне виховання – це здоров’я нації. Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов”, – наголосила посадовець.

Під час урочистої частини викладачів кафедри було відзначено Грамотами обласної ради, облдержадміністрації, Хмельницької міської ради та ректорату університету.

попередня статтяДо 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників
наступна статтяАвтомобілістів і дорожників області привітали з професійним святом