Автомобілістів і дорожників області привітали з професійним святом

Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України – День автомобіліста і дорожника відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Сьогодні у Будинку рад за участю голови обласної ради Михайла Загородного та голови облдержадміністрації Вадима Лозового відбулися урочистості.

Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто з професійним святом присутніх у залі, а у їх особі автомобілістів та дорожників краю привітав очільник обласної ради Михайло Загородний.

«Ваша щоденна невтомна праця вкрай необхідна для ефективної роботи усіх галузей господарства регіону. Не секрет, що підтримання належного і якісного рівня роботи в транспортній галузі, особливо в цей складний для України час, дається нелегко.  Впевнений, що спільними зусиллями та ефективною роботою ми зможемо  забезпечити якісно новий рівень наших автомобільних доріг та транспортного обслуговування», – зазначив Михайло Васильович.

У рамках прийнято обласною радою програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Хмельницькій області на 2015-2018 роки та Програми підвищення безпеки дорожнього руху у Хмельницькій області на 2018-2020 роки на фінансування у 2018 році в обласному бюджеті передбачено 4 мільйони гривень. На останньому пленарному засіданні обласної ради, яке відбулося 27 вересня цього року, на придбання спеціальної дорожньо-будівельної техніки виділено 2 мільйони 100 тисяч гривень.

Голова облради висловив щиру вдячність фахівцям-дорожникам за нелегку працю з утримання, ремонту та будівництва доріг та висловив переконання, що вони й надалі докладатимуть максимум зусиль для покращення умов пасажирських і вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів. Адже від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери тощо.

Під час урочистої частини Михайло Загородний вручив головному інженеру  ДП «Хмельницький облавтодор» Володимиру Гурману нагрудний знак «Знак пошани», виданого відповідно до наказу Державного агентства Автомобільних доріг України.

Окрім того, грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації нагороджено кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства області.

Гарним доповненням до урочистостей стали святкові виступи студентів Хмельницького музичного коледжу ім.В.І.Заремби та солістів Хмельницької обласної філармонії.

 

попередня статтяХмельницький національний університет відсвяткував 50-річчя утворення кафедри
наступна статтяХмельницький обласний художній музей запрошує