Хмельницький обласний художній музей запрошує

Обласний художній музей запрошує взяти участь у двох знакових подіях у культурно-мистецькому житті нашого міста.

1-го листопада о 17 годині у приміщенні обласного художнього музею (вул. Проскурівська, 47) відбудеться відкриття виставки Олександра Дубовика «ЛАБІРИНТ ЗНАЧЕНЬ», вперше у Хмельницькому.

Олександр Дубовик – легендарний український митець-«шістдесятник», один із стовпів вітчизняного авангарду, патріарх українського живопису, найкращий художник країни за рейтингом Асоціації арт-галерей України. Його твори зберігаються в Національному художньому музеї та інших музеях України, а також Німеччини, Ірану, Росії, США та у багатьох приватних та державних колекціях світу. У Хмельницькому персональна виставка творів художника, який у віці 87-ми років продовжує активно працювати.

2-го листопада о 14 годині – презентація 5-томного видання «Історія декоративного мистецтва України» (головний редактор Г. А. Скрипник; науковий редактор Т. В. Кара-Васильєва), що не має вітчизняних аналогів. Спікерами на презентації будуть Тетяна Кара-Васильєва, Зоя Чегусова, Олена Клименко, Наталя Студенець. Опісля – усіх бажаючих чекає майстер-клас з витинанки від майстрині Зінаїди Косицької. В основі цієї колективної праці –  принципово нова концепція системного висвітлення розвитку українського  декоративного мистецтва від найдавніших часів до сучасності, що охоплює комплекс різноманітних мистецьких видів і напрямів у сфері народного мистецтва, художніх промислів, художньої промисловості та творчості художників-професіоналів у їхньому тісному взаємозв’язку. Всі види й жанри декоративного мистецтва розглянуто з позиції еволюції художніх стилів в різні періоди історії України.