Китайські підприємці готові співпрацювати у галузі машинобудування

   робоча зустріч з радником Президента асоціації машинобудівників КНР9 вересня голова обласної ради Михайло Загородний та голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук провели робочу зустріч з радником Президента асоціації машинобудівників Китайської Народної Республіки паном Ваном. Разом з керівництвом області питання співпраці у галузі машинобудування обговорили і представники українського бізнесу, у яких уже тривалий час налагоджена успішна робота з підприємцями Піднебесної.2016-09-09-012

   Хмельниччина з 1997 року підтримує ділові контакти з провінцією Хебей (Китайська Народна Республіка) в рамках Угоди про довгострокове торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво. Лише цьогоріч у березні підприємствами області було придбано в Китайській Народній Республіці обладнання та механізмів на суму 4,5 млн. доларів США, це 30 відсотків в загальній структурі імпорту на територію Хмельницької області.

   Сьогоднішню зустріч Михайло Загородний вважає досить важливою для подальшого зміцнення партнерства обох країн.

   На зустрічі було обговорено перспективи створення спільних україно-китайських підприємств у галузі машинобудування та верстатного обладнання.

   Крім цього, віце-президент ТОВ «СП «Стан-Комплект» Олег Кравченко повідомив, що виробники металообробного обладнання КНР активно цікавляться налагодженням зв’язків із кількома промисловими підприємствами Хмельниччини.

   Михайло Загородний висловив сподівання, що налагодження співпраці з китайськими виробниками стане запорукою подальшого ефективного та багатогранного співробітництва між країнами.

2016-09-09-007

попередня статтяВ полі зору – первинна медико-санітарна допомога населенню
наступна статтяВизначено лідерів читацьких перегонів