Визначено лідерів читацьких перегонів

у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка

   Цьогоріч влітку було спекотно не лише на вулиці, а й у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Адже літні читання проходили у формі читацьких перегонів “З книгою за 90 днів літа”. Програмою читань було передбачено читати протягом літа, брати участь у заходах, написати відгук та намалювати малюнок улюбленого героя, записати друга до бібліотеки, а ще – зробити селфі з книгою. Охочих взяти участь у перегонах було чимало. Особливо сподобалося читачам заробляти бібліотечні гроші – BOOKcoinu. Їх діти отримували за кожне завдання, яке виконували. Перегони завершилися – настав час підведення підсумків та нагородження переможців.

   Читацький бенефіс “Лідер читацьких перегонів – 2016” зібрав у мистецькій залі чемпіонів бібліоліта. Кожен з учасників, що дійшли до фінішу, принесли з собою зароблену бібліотечну валюту. Журі, підрахувавши гроші, а також, переглянувши роботи дітей та відгуки на прочитані книги, визначило переможців. Найактивнішими виявилися читачі молодшого шкільного віку. Бенефіс проходив у формі вікторин та конкурсів. Приємно відзначити активність і дітей, і дорослих. Вони вправно виконували інтерактивні завдання, розгадували кросворди та ребуси. Гра “Перший мільйон” на тему “Україна” особливо сподобалася юним книголюбам. Звичайно, без батьківських підказок не обійшлося. Наша дружна бібліотечна родина таки здобула перемогу і ми виграли “мільйон”.

   Окрасою заходу стала виставка творчих робіт наших учасників. Серед яскравих малюнків легко можна впізнати улюблених книжкових персонажів.

   Лідерами читацьких перегонів стали: Король Олександр (3 кл., НВО №5); Пилипчук Яна (4кл., колегіум імені В.Козубняка); Попик Христина ( 5кл., колегіум імені В.Козубняка); Бойко Олександра (7кл., НВО №5). Вони отримали грамоти та подарунки. Також були відзначені найактивніші читачі: Арнаутова Ольга ( 5кл., СЗОШ №6), Яхнюк Сергій (4кл., ЗОШ №21); Конончук Артур (4кл., ЗОШ №12), Шукайло Тереза (6 кл., колегіум імені В.Козубняка).

За матеріалами Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка20160911_122737

попередня статтяКитайські підприємці готові співпрацювати у галузі машинобудування
наступна статтяЗаступник голови обласної ради Валерій Лесков провів особистий прийом громадян