Кластери як каталізатор розвитку територій: досвід ЄС та України

Сьогодні перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук взяв участь у форумі під назвою «Кластери як каталізатор розвитку територій: досвід ЄС та України», який відбувся у Кам´янці-Подільському.

Перед початком роботи учасники зібрання вшанували пам´ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.

Окрім керівництва та представників місцевої влади, які зацікавлені у форматуванні на території громади трьох кластерів – туристичного, агрохарчового та креативних індустрій, у форумі взяли участь народний депутат України, голова підкомітету з питань взаємодії держави і  бізнесу та інвестицій Ігор Марчук, перший заступник голови обласної військової адміністрації Сергій Тюрін, підприємці, науковці, духовенство.

На форумі, модератором якого був голова правління агенції сталого розвитку АСТАР Олег Демчук, йшла мова про представлення Європейського та Українського кластерних альянсів, презентовано донорські програми підтримки кластерів. Також відбулося знайомство з членами кластерів, обмін досвідом кращих практик вітчизняних кластерів та їх взаємодією з агенціями розвитку, а також вільне спілкування у форматі B2B «Бізнес для бізнесу» та (C2C)”Від споживача до споживача”.

Під час проведення четвертого модуля «Кращі практики вітчизняних кластерів та їх взаємодія з агенціями розвитку» з інформацією виступили директор Хмельницької агенції регіонального розвитку Катерина Савчук та керівник Хмельницького ІТ-кластеру Степан Танасійчук.

Форум проходив у межах реалізації проєкту «Сприяння економічному зростанню в Кам´янець-Подільській громаді», що фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) у рамках програми «Мери за економічне зростання» та реалізовується Центром «Ейдос» у співпраці з Кам´янець-Подільською міською радою.

попередня статтяВшанували пам´ять видатного українця В’ячеслава Чорновола
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!