Книги  для захисників

Колектив  Хмельницької обласної бібліотеки для молоді веде активну волонтерську діяльність на допомогу Збройним силам України. Виготовлення маскувальних сіток, відвідування шпиталів, створення бібліотечних пунктів для військових – щоденна  робота  бібліотекарів.

Книгозбірня – одна з найактивніших учасників  на терені Хмельниччини Всеукраїнської   акції «Бібліотека українського воїна», яка впродовж кількох років проходить під егідою Міністерства культури України з метою  підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців.

Впродовж січня 2024 року колектив молодіжної бібліотеки, відгукнувшись на  звернення військової частини А 1538 окремого інженерно-аеродромного батальйону допомогти в оновленні   бібліотечного фонду, розвернув  широку агітаційну  роботу серед свої читачів та в соціальних мережах. Завдяки  небайдужим хмельничанам і  окремим мешканцям інших міст, за місяць вдалося  зібрати понад 200 примірників книг українських та зарубіжних авторів – художніх, історичних, науково-популярних,  з  історії українського війська тощо. Всі книги українською мовою.

У минулу п’ятницю, 2 лютого, в бібліотеці відбулася урочиста передача зібраної книжкової колекції  представникам військової частини. Заступник командира  з морально-психологічного забезпечення Юрій Ващук нагородив колектив та найактивніших учасників акції Подяками .  Він наголосив  на важливій ролі української книги в формуванні  національної свідомості особового складу,  піднятті морального духу воїнів. Разом  з книгами бібліотекарі передали і маскувальні сітки. А акція «Бібліотека українського воїна» продовжується. Адже книги чекають і в шпиталях, і в реабілітаційних закладах, і  в бойових підрозділах.

За матеріалами Хмельницької обласної бібліотеки для молоді

попередня статтяВіолета Лабазюк взяла участь у гала-заході підтримки України «Разом – до Перемоги»
наступна статтяКуди звертатись, якщо військовослужбовець/виця зник/ла безвісти за особливих обставин