Віолета Лабазюк взяла участь у гала-заході підтримки України «Разом – до Перемоги»

Протягом тижня на «Ukrainian Week» у Вашингтоні (США) відбулася велика кількість різноманітних заходів, форумів та особистих зустрічей. На порядку денному – посилення військової та фінансової підтримки Україні.

Ще однією особливою подією «Ukrainian Week» у Вашингтоні став гала-захід «Разом – до перемоги», метою якого є об’єднання зусиль для продовження підтримки України та налагодження партнерства.

На урочистій події прозвучали молитви за владу й лідерів США та України, за наших захисників, за родини загиблих, за тих, хто перебуває у полоні чи на лікуванні після поранення, за тих, хто виживає в окупації, за українську перемогу та відновлення країни.

У програмі взяли участь відважні воїни ЗСУ, дітки загиблих Героїв України, волонтери, американська спільнота та представники делегацій.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк, яка була запрошеною на захід, зачитала молитву до Господа за зцілення та швидке одужання усіх поранених, за наших лікарів.

“По-особливому душевний захід. Мурахи по тілу були у всіх присутніх від чарівного голосу юної Анни-Марії. Дівчинка є незрячою. Та, попри це, вона сильна духом та незламна серцем – своїм патріотичним співом та грою на бандурі Анна-Марія збирає мільйони гривень для допомоги військовим. Наші люди – незламні! Безгрішні діти, які втратили батьків, військові після поранень, які дивом вижили на полі бою, українські переселенці, які тепер не мають рідного дому, бо його знищила росія – є прямим свідченням того, наскільки нам потрібна підтримка США. Щира вдячність нашим американським друзям за постійну допомогу, за їхнє надійне плече“- зазначила Віолета Лабазюк.

Голова обласної ради висловила переконання, що спільними зусиллями за підтримки іноземних партнерів Україна здобуде Перемогу.

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Головчинецький монастир
наступна статтяКниги  для захисників