Колегія облдержадміністрації погодила проект обласного бюджету на 2020 рік

Третього грудня голова обласної ради Михайло Загородний взяв участь у позачерговому засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів очільник ОДА Дмитро Габінет.

Члени колегії розглянули проект обласного бюджету Хмельницької області на 2020 рік, який внесений до порядку денного чергової двадцять дев′ятої сесії обласної ради, пленарне засідання якої відбудеться 20 грудня 2019 року.

У роботі колегії взяли участь також заступники голови адміністрації та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Пенюшкевич окреслив основні особливості проекту обласного бюджету на 2020 рік.  Посадовець зазначив, що показники сьогоднішнього проекту бюджету базуються на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України, виконання дохідної частини бюджету за результатами 2016-2018 років та 10 місяців поточного року.

Більш детально, за напрямками фінансування галузей, поінформували головні розпорядники коштів.

Проект бюджету буде надано обласній раді для розгляду та затвердження депутатами обласної ради на черговій двадцять дев′ятій сесії.