До уваги зацікавлених осіб!

4 грудня 2019 року о 10.00 за адресою: майдан Незалежності, 2, Будинок рад,  каб. 203 відбудеться друге засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради.

На порядок денний виноситься питання про розгляд заяв претендентів та доданих до них документів та прийняття рішення щодо їх участі в конкурсі на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради.

5 грудня 2019 року о 10.00 відбудеться третє засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради.

На порядок денний виносяться питання:

  1. Заслуховування конкурсних пропозицій та проведення співбесід з учасниками конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна лікарня» Хмельницької обласної ради.
  2. Визначення шляхом голосування однієї кандидатури, яка відповідає встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 вимогам – переможця конкурсу.
  3. Про внесення відповідного подання щодо переможця конкурсу голові обласної ради для подальшого затвердження кандидатури на сесії обласної ради.

Засідання конкурсної комісії можна дивитись на офіційній сторінці Хмельницької обласної ради на каналі youTube.