Комунальні заклади освіти розпочали звітувати про свою минулорічну діяльність

  24 лютого під керівництвом першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук та за участю заступника голови облради Валерія Лескова розпочала свою роботу комісія з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2019 рік.

Впродовж двох днів про свою господарську діяльність прозвітують керівники та фінансисти 24 закладів освіти, управління якими здійснює обласна рада.

Члени комісії – це депутати обласної ради, представники управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради, Департаментів освіти, фінансів, економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

Про діяльність галузі за минулий рік поінформував директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля, зупинившись на видатках обласного бюджету, які були спрямовані на фінансування освітніх комунальних закладів. Найбільшу частину склали видатки на заробітну плату, значну частину фінансування займають витрати на енергоносії та інші поточні видатки.

Сьогодні, в перший день роботи даної комісії, звітувало дванадцять обласних комунальних закладів освіти: Антонінська спеціальна школа, Ямпільська спеціальна школа, Берездівська спеціальна школа,  Голенищівська спеціальна школа, Кам’янець-Подільська спеціальна школа, Новоушицька спеціальна школа, Плужнянська санаторна школа, Орининська гімназія, Вовковинецька гімназія, обласний центр фізичного виховання учнівської молоді, та обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Члени балансової комісії проаналізували використання кожним закладом у минулому році коштів на теплопостачання та енергозабезпечення, витрати на одного учня, потребу у передбаченні капітальних видатків.

Відповідно до затвердженого графіка, завтра, 25 лютого, перед членами комісії звітуватимуть решта тринадцять закладів освіти. Початок о 10 годині.

 

 

попередня стаття Презентація в обласній науковій бібліотеці навчального посібника «Україна-Русь vs Московія: настільна книга»
наступна статтяРемонтні роботи на першому енергоблоці Хмельницької АЕС вступили в найвідповідальнішу фазу