Комунальний заклад обласної ради отримав медичне обладнання

Майже на півтора мільйони гривень медичного обладнання отримало комунальне некомерційне підприємство «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради.

Так, зокрема, закуплено три концентратори кисню, апарат штучної вентиляції легенів, пульсоксиметр, дефібрилятор з кардіостимуляцією. За словами директора КНП Володмира Демчука усе це обладнання закуплено для реанімаційного відділення Хмельницького обласного закладу з надання психіатричної допомоги.

Також два шприцевих інфузійних насоси Р500 отримала і клініко-діагностична лабораторія комунального закладу.

За словами Володимира Миколайовича, це досить суттєва допомога. Адже лише у  Скаржинецькій лікарні щороку допомогу отримували 11 тисяч людей. Наразі ж, в рамках реалізації другого етапу медичної реформи, завершується реорганізація шляхом приєднання Яблунівського обласного закладу з надання психіатричної допомоги до Хмельницького закладу у статусі двох відділень та ліквідація обласного наркологічного диспансеру. Відповідно в області функціонуватиме єдиний психіатричний стаціонар – Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги.

попередня статтяОновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Хмельницькій області
наступна статтяВ обласній раді визначили представників фракцій та громадськості для включення до складу конкурсних комісій