В обласній раді визначили представників фракцій та громадськості для включення до складу конкурсних комісій

16 жовтня  відбулося жеребкування щодо представників від фракцій в обласній раді та представників від громадських організацій у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності для включення до складу конкурсних комісій для визначення кандидатів на посади директорів двох комунальних закладів: «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради та «Хмельницький обласний дерматологічний центр» Хмельницької обласної ради.

Отже, за результатами проведеного працівниками виконавчого апарату обласної ради жеребкування, визначено таких кандидатів від фракцій для включення до складу конкурсної комісії на посаду директора КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради:

1. Брухнову Лілію Степанівну – депутата обласної ради, представника від депутатської фракції Політичної партії Об’єднання «Самопоміч»;

2. Зеленко Тетяну Іванівну – депутата обласної ради, представника від депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка.

Від громадських організацій у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності визначено:

  1. Воронюк Ольга Володимирівна – представник громадської організації «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги».
  2.  Звездюк Аліна Леонідівна – представник громадської організації «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги».
  3. Поліщук Віталій Володимирович – представник громадської організації «Ріст інновацій».

На посаду директора КНП «Хмельницький обласний дерматологічний центр» Хмельницької обласної ради визначено таких кандидатів від фракцій:

1. Зеленко Тетяну Іванівну – депутата обласної ради, представника від депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка.

2. Латинського Едуарда Владиславовича – депутата обласної ради, представника від депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ».

Від громадських організацій у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності визначено:

  1. Будусь Леся Володимирівна – представник громадської організації «Хмельницька обласна Асоціація молодших медичних сестер»;
  2. Прокопович Вадим Олександрович – представник громадської організації «Правовий захист професійної діяльності та соціальних гарантій медиків  та фармацевтів «Моноліт»;
  3. Нагорний Іван Михайлович – представник від громадської організації «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги».

Онлайн-трансляція жеребкування

ПРОТОКОЛ проведення жеребкування з визначення кандидатів від депутатів Хмельницької обласної ради та громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності для включення до складу конкурсних комісій для визначення кандидатів на посади директорів КНП «Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги» Хмельницької обласної ради, «Хмельницький обласний дерматовенерологічний  центр» ХОР