Конкурсна комісія визначила переможця на посаду директора Ізяславського навчально-реабілітаційного центру

246

9 вересня відбулося засідання конкурсної комісії для визначення кандидата на посаду директора Ізяславського навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради.До участі у конкурсі на заміщення вакантної посади  допущено Хеленюка Юрія Андрійовича.

Впродовж засідання із кандидатом були проведені тестові завдання та вирішення ситуативного завдання. Відповідно до протоколу першого засідання для оцінювання тестів та вирішення ситуативного завдання у роботу конкурсної комісії залучено представників Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, експертів у сфері загальної середньої освіти.

Після цього Юрій Андрійович презентував членам конкурсної комісії перспективний план розвитку Ізяславського навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради.

Отож, за результатами засідання, відповідно до  двох етапів проведення конкурсу, його переможцем визнано Юрія Хеленюка.

Кандидатуру Юрія Андрійовича Пропоную подано на розгляд голові обласної ради для укладання з ним контракту у встановленому законодавством порядку.

Онлайн трансляція засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Ізяславського навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради.