Розпочала роботу двадцять сьома сесія обласної ради

173

Відповідно до розпорядження голови обласної ради Михайла Загородного 19 вересня 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять сьомої чергової сесії обласної ради.

Сьогодні, 9 вересня, депутати розпочали розгляд проектів рішень порядку денного на засіданнях постійних комісій.

У роботі комісій взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, його заступник Валерій Лесков, керуючий справами виконавчого апарату ради Валентина Поліщук, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату ради.

Так, відповідно до графіку засідань, під головуванням Артура Фрідмана працювали члени постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології. Також проекти рішень розглядали на засіданні члени комісії з питань децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності.

Орієнтовний перелік питань чергової сесії складає майже півсотні проектів рішень.

Ключовим питанням порядку денного є внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич, внесення змін до основного фінансового документу області на поточний рік обумовлено збільшенням обсягу обласного бюджету за рахунок перевиконання дохідної частини обласного бюджету за 6 місяців поточного року, залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету, надходження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, надходження інших субвенції з місцевих бюджетів тощо.

Окрім того, на розгляд депутатам пропонується проект рішення, який стосується кадрового призначення на посаду керівника одного з об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Хмельницької області. Так, після проведення конкурсного добору, визначено Наталію Ткачук переможцем на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я». Остаточне ж рішення про призначення за депутатами обласної ради безпосередньо на пленарному засіданні.

Планується сесією внести зміни до програми фінансової підтримки функціонування Агенції регіонального розвитку Хмельницької області на 2019-2021 роки».

Заслухають депутати інформацію про хід виконання у першому півріччі 2019 року програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2019 рік, про хід виконання у 2018 році Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2018-2020 роки, а також інформації про хід виконання у 2018 році чотирьох регіональних програм – поводження з відходами у Хмельницькій області на 2018-2022 роки, «Питна вода Хмельниччини» на 2008-2020 роки, сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018-2020 роки, підвищення рівня безпеки дорожнього руху Хмельницької області на 2018-2020 роки.

Частина питань порядку денного стосуються врегулювання питань об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Хмельницької області та надання гірничих відводів та спеціальних дозволів на користування надрами.

Крім цього, депутатам запропоновано до розгляду низку проектів звернень до центральних органів влади.

Завтра, згідно з затвердженим графіком, депутати продовжать працювати у постійних комісіях.