Конкурсна комісія визначила переможців на посади керівників трьох комунальних закладів соціального захисту

5 серпня під головуванням першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулося засідання конкурсної комісії для визначення кандидатів на посади директорів Бахматівецького, Ліщанського, Полонського, Солобковецького будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів та Кривчицького психоневрологічного інтернату.

По двох закладах – Бахматівецькому та Ліщанському будинках-інтернатах для громадян похилого віку та інвалідів документів від жодного кандидата  не надійшло.

Члени комісії опрацювали подані кандидатами документи, визначили відповідність їх до порядку проведення конкурсу та проголосували за допуск кандидатів до участі у конкурсі.

Далі було проведено співбесіди з учасниками конкурсу з визначення кандидатів на посаду директорів  Полонського, Солобковецького будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів і Кривчицького психоневрологічного інтернату.

За результатами конкурсу визначено наступних кандидатів на посаду директора: Світлану Олександрівну Гулак – Полонського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Павла Федоровича Підлісного – Солобковецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Юрія Володимировича Шубарського – Кривчицького психоневрологічного інтернату.

Вказані кандидатури подано на розгляд голові обласної ради для винесення питання про призначення на розгляд чергової сесії, пленарне засідання якої заплановано на 24 вересня 2020 року.

попередня статтяХмельницький ОЕНЦУМ нагороджений золотою медаллю ХІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2020»
наступна статтяНадзвичайники Хмельниччини отримали ключі від нових квартир та рятувальне спецобладнання