Надзвичайники Хмельниччини отримали ключі від нових квартир та рятувальне спецобладнання

Чергове поповнення парку пожежно-рятувальної техніки та житлового фонду  відбулося на Хмельниччині. Розділити свято до рятувальників завітали голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Дмитро Габінет та Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Так, за нарядами ДСНС на озброєння рятувальників Старокостянтинівського та Летичівського гарнізонів, а також Аварійно-рятувального загону спеціального призначення поступили  дві спеціальні аварійно-рятувальні машини середнього класу на базі  Volkswagen Crafter та  спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль легкого класу на шасі FORD RANGER. Автомобілі оснащені за останнім словом техніки та стануть для бійців ДСНС незамінними помічниками у виконанні завдань за призначенням: при аварійно-рятувальних роботах, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Ключі від спеціалізованого автомобіля Mercedes Vito для перевезення особового складу вручив голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет. Від Хмельницького міського голови Олександра Симчишина вогнеборці обласного центру отримали пожежний автомобіль першої допомоги на базі Citroen Jumper, а від голови обласної ради Михайла Загородного — аварійно-рятувальне спорядження, зокрема: потужну електростанцію, плаваючу мотопомпу, бензоріз,  каркасний намет для розміщення особового складу, теплову пушку для обігріву під час надзвичайних ситуацій, мобільну аварійну освітлювальну установку «Світлова вежа»,  мотооприскувач для гасіння сухої рослинності, надсучасні водолазні, хімічно-захисні та біологічні костюми, а також засоби індивідуального захисту і дезінфекції.

Загалом сьогодні парк пожежно-рятувальної техніки та спецобладнання рятувальників Хмельниччини поповнився на загальну суму понад 19 млн. гривень.

Проте найочікуванішою подією сьогоднішнього дня для надзвичайників стало отримання ключів та сертифікатів на житло. Щасливими власниками омріяного житла стала 21 родина рятувальників, серед яких молоді офіцери, рядові бійці ДСНС, учасники АТО та вимушені переселенці зі Сходу країни. Завдячуючи копіткій роботі МВС, ДСНС та підтримці органів влади рятувальники за останні 5 років отримують вже 100-ту квартиру. Ювілейний  сертифікат на житло пощастило отримати водієві-рятувальнику з 20-річним стражем, учаснику АТО Павлу Ковтуну, а Дар’я Кутьіна, яка у 2018 році разом із двома дітьми була змушена переїхати на Хмельниччину зі Сходу країни, також святкуватиме новосілля у власній квартирі.

Начальник ГУ ДСНС в області Едуард Братко від імені колективу рятувальників краю подякував владі за розуміння й підтримку, запевнивши, що рятувальники Хмельниччини і надалі самовіддано та професійно боронитимуть край від пожеж та надзвичайних ситуацій, адже головне в професії рятувальника — це захист людського життя.