Консолідація зусиль задля підтримки бізнесу

Про законодавче забезпечення економічного розвитку регіону, створення сприятливих умов для розвитку промислових підприємств, зменшення регуляторного та адміністративного тиску на бізнес йшла мова сьогодні під час розширеного засідання правління Союзу промисловців і підприємців області – регіонального відділення Українського Союзу промисловців та підприємців (ХСПП) та Об’єднання організацій роботодавців області (ООРХО) з представниками регіональних бізнес-асоціацій та керівниками промислових підприємств краю.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, президент Українського Союзу промисловців та підприємців, голова Об’єднання організацій роботодавців Анатолій Кінах, голова Хмельницького союзу промисловців та підприємців – регіонального відділення УСПП Іван Дунець, заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш, представники установ та організацій.

Учасники розширеного засідання приділили увагу питанню необхідності створення умов для підвищення конкурентоспроможності вітчизняних промислових підприємств, новацій в податковому законодавстві як фактору наповнення бюджету та зміцненні співпраці влади з бізнесом.

Голова ради Віолета Лабазюк зазначила, що обласна рада разом з депутатським корпусом зацікавлена у підтримці бізнесу, діяльність якого забезпечує створення робочих місць та наповнення місцевих бюджетів. Разом з тим, за словами голови ради, держава має бути зацікавлена у підтримці виробників.

Голова обласної ради висловила переконання, що висловлені під час засідання пропозиції допоможуть консолідувати зусилля з метою підтримки бізнесу, активізувати співпрацю з народними депутатами з метою удосконалення системи оподаткування та прийняття необхідних законодавчих актів, які допомагатимуть створенню сприятливих умов для іноземних інвесторів.

 

попередня статтяВіолета Лабазюк зустрілася з послом Литви
наступна статтяЗ Днем медичного працівника привітали працівників обласного серцево-судинного центру