З Днем медичного працівника привітали працівників обласного серцево-судинного центру

У переддень відзначення Дня медичного працівника заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко привітала з професійним святом колектив комунального некомерційного підприємства – «Хмельницький серцево-судинний центр» Хмельницької обласної ради.

Майже 300 працівників закладу щорічно надають стаціонарну допомогу близько чотирьох тисячам пацієнтам і ще 45 тисяч – отримують консультативну допомогу.

Тетяна Зеленко висловила вдячність медикам за їхню непросту і вкрай важливу працю – збереження здоров’я та життя людей, подякувала за професіоналізм та відданість справі.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики в галузі охорони здоров’я, чуйність та милосердя, високий професіоналізм Грамотою обласної ради було нагороджено завідувача відділення інвазивної кардіології та інтервенційної радіології № 2 комунального некомерційного підприємства – «Хмельницький серцево-судинний центр» Дмитра Петрука.

У квітні цього року на базі закладу розпочав діяльність сучасний реперфузійний центр, який входить у п’ятірку кращих медичних закладів такого спрямування.  На реконструкцію та будівельно-монтажні роботи центру було спрямовано понад 30 мільйонів гривень з обласного бюджету та більше 36 мільйонів з державної казни.

За словами головного лікаря закладу, заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, депутата обласної ради Андрія Кланци,  цей унікальний проект зі створення єдиного в області сучасного серцево-судинного центру, сконцентрованого на одній базі, дозволяє ефективно та своєчасно надавати мешканцям області кардіологічну та кардіохірургічну допомогу. Окрім того, з відкриттям реперфузійного центру вдвічі збільшився обсяг лікувально-діагностичної допомоги мешканцям області. Разом з тим, наразі проводиться необхідна робота до проведення у центрі операцій з трансплантації серця. 

         

попередня статтяКонсолідація зусиль задля підтримки бізнесу
наступна статтяВіолета Лабазюк: У пріоритеті обласної ради – належний стан комунальних закладів охорони здоров’я