Кращих машинобудівників області привітали з професійним святом

Напередодні професійного свята працівників машинобудування і приладобудування – Дня машинобудівника, яке в Україні відзначається щорічно у четверту неділю вересня у сесійній залі Будинку рад відбулись урочисті заходи. Зі святом усіх тих, хто трудиться у цій галузі, сьогодні вітали голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, директор Департаменту освіта і науки облдержадміністрації Олег Фасоля, представники Хмельницької Торгово-промислової палати.

Михайло Загородний у своєму вітальному слові побажав міцного здоров’я, щастя, добробуту та подальших трудових здобутків на благо рідного краю і нашої держави.
«І хоч наша область вважається аграрною, однак ті підприємства машинобудування та приладобудування, які розташовані на Хмельниччині тримають планку якості і продуктивності та залишаються локомотивом вітчизняних підприємницьких потужностей. Переконаний, що високий професіоналізм і самовідданість працівників галузі дадуть змогу активізувати впровадження перспективних напрямів виробництва та передових технологій, розширення асортименту та підвищення якості продукції“, – наголосив керманич краю.

Машинобудівний комплекс України об’єднує понад 20 відсотків працівників вітчизняної промисловості, щороку створює більше ніж 10 відсотків валового внутрішнього продукту держави і посідає вагоме місце за основними показниками промислового розвитку країни. На сьогоднішній день в області здійснює господарську діяльність 1030 промислових підприємств, 0,4% з яких великі, 14,1% – середні та 85,5% – малі та мікропідприємства

У структурі машинобудівної галузі Хмельниччини в даний час налічується понад 135 підприємств, на яких працює біля 10 тисяч  чоловік.

Серед лідерів галузі такі підприємства області, як ПАТ «Укрелектроапарат», ДП «Красилівський агрегатний завод», ДП «Новатор», ПАТ «Завод «Темп», Відокремлений підрозділ Волочиський машинобудівний завод ПАТ «Мотор – Січ», ДП «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки», ДП «Шепетівський ремонтний завод», ПАТ «Кам’янець-Подільськавтоагрегат», ТОВ «Завод «Красилівмаш» та ПАТ «Красилівський машинобудівний завод», ТОВ «Манн+Хуммель Фільтрейшн Текнолоджі», Старокостянтинівський ТОВ «Мегатекс Індастріал».

Машинобудівники Хмельниччини вносять вагомий вклад в покращення економічної ситуації регіону, реалізувавши промислової продукції за січень –липень 2018 року на 24,3 млрд. гривень.  Близько 35 підприємств Хмельниччини залучено до співпраці з Державним Концерном «Укроборонпром».

Керівники області висловили вдячність  трудівникам і ветеранам машинобудівної галузі за сумлінну працю.

Кращим представникам галузі Михайло Загородний та Вадим Лозовий вручили Грамоти, Подяки  та цінні подарунки.

попередня статтяУ Хмельницькому вшанували пам’ять воїнів-визволителів та учасників підпільно-партизанського руху
наступна статтяЗ нагоди 370-ї річниці Пилявецької битви 1648 року