Курс про нову адміністративну процедуру тепер доступний онлайн

Онлайн-курс «Загальна адміністративна процедура», який пояснює основні положення та новели революційного Закону «Про адміністративну процедуру». Закон, розроблений за стандартами ЄС, запроваджує загальні правила взаємодії держави з громадянами і бізнесом.

Відеолекції допоможуть розібратися з новими правилами, процедурами та вчасно підготуватися до вступу Закону в дію у грудні наступного року.

На кого поширюється дія загальної адміністративної процедури, як застосувати нові правила на практиці, як розпочати адміністративне провадження та підготувати акт, кого можна вважати «заінтересованою особою» і як вирішити колізії з іншими законами?

Відповіді на ці та багато інших запитань можна дізнатися завдяки 12 коротким лекціям від найкращих українських експертів. Додатково до кожного відео підготовлені текстові матеріали з прикладами, а також зручні тести для закріплення знань.

Курс буде корисним для:

  • публічних службовців;
  • посадових осіб місцевого самоврядування;
  • суддів адміністративних судів;
  • фахівців приватного сектору;
  • усіх, хто працює в сфері надання адміністративних послуг.

Після успішного проходження всіх тем, учасники отримають сертифікат та 0,2 кредиту ЄКТС, що зараховується публічним службовцям та посадовим особам місцевого самоврядування як самоосвіта.

Реєструйтеся на сучасній платформі Зрозуміло! та проходьте безкоштовний курс у зручний для Вас час!

Записатися на курс, а також дізнатися більше про теми та спікерів можна за посиланням: https://cutt.ly/4VZ5eMg

Ознайомитися із Законом “Про адміністративну процедуру” – https://cutt.ly/bVZ5put

  • Онлайн-курс підготовлено у межах проєкту «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), який фінансується Європейським Союзом, у партнерстві з Міністерством юстиції України, Національним агентством України з питань державної служби та Українською школою урядування на замовлення Секретаріату Кабінету Міністрів України.