Представники Хмельницького ІТ-кластеру долучилися до Silicon Slopes Summit

Минулого тижня, 29-30 вересня, у Солт-Лек-Сіті (штат Юта, США) відбувся шостий щорічний саміт Silicon Slopes Summit. Під час відкриття ранкової сесії саміту виступили губернатор штату Юта Спенсер Кокста зіркові гості член Залу слави НФЛ і випускник Університету Бригама Янга Стів Янг і актор/комік/ветеран Роб Ріггл.

Silicon Slopes Summit – всесвітньо визнана дводенна подія, організована та проведена організацією та спільнотою Silicon Slopes. Це одна з найбільших і найвідоміших щорічних технічних подій у світі, яка збирає понад 20 000 відвідувачів.

Цьогоріч у саміті взяли участь понад 100 спікерів із відомих галузей промисловості з усього світу. У присутніх була можливість відвідати різноманітні післяобідні сесії, які стосуються галузей економіки, а також почули виступаючих доповідачів під час ранкових сесій.

Silicon Slopes Summit спеціально орієнтований на підприємців усіх галузей. Теми саміту цього року: «Спільнота», «Етос», «Майбутнє» та «Зростання».

Варто відзначити, що завдяки продуктивній робочій поїздці голови обласної ради Віолети Лабазюк у штат Юта (США), представники хмельницького Іт-кластера також були представлені на цьому заході. Так, спеціально були підготовлено окремі відеозаписи з промоцією наших фахівців, а портфоліо дев’яти хмельницьких ІТ-компаній (Anvi, GMHOST, Avivi, Global Partner Soft, Studiopresto, CompLife, Stfalcon, Avenga, SheepFish) були розміщені на веб-платформі заходу.

За підсумками події також опрацьовується питання проведення спеціальної події, зосередженої виключно на Україні, остаточне рішення про це має бути прийняте найближчим часом.

попередня статтяКурс про нову адміністративну процедуру тепер доступний онлайн
наступна статтяДо уваги учителів художніх шкіл, вихователів гуртків мистецьких напрямків, батьків обдарованих дітей, творчої молоді!