Представники Хмельницького ІТ-кластеру долучилися до Silicon Slopes Summit

Минулого тижня, 29-30 вересня, у Солт-Лек-Сіті (штат Юта, США) відбувся шостий щорічний саміт Silicon Slopes Summit. Під час відкриття ранкової сесії саміту виступили губернатор штату Юта Спенсер Кокста зіркові гості член Залу слави НФЛ і випускник Університету Бригама Янга Стів Янг і актор/комік/ветеран Роб Ріггл.

Silicon Slopes Summit – всесвітньо визнана дводенна подія, організована та проведена організацією та спільнотою Silicon Slopes. Це одна з найбільших і найвідоміших щорічних технічних подій у світі, яка збирає понад 20 000 відвідувачів.

Цьогоріч у саміті взяли участь понад 100 спікерів із відомих галузей промисловості з усього світу. У присутніх була можливість відвідати різноманітні післяобідні сесії, які стосуються галузей економіки, а також почули виступаючих доповідачів під час ранкових сесій.

Silicon Slopes Summit спеціально орієнтований на підприємців усіх галузей. Теми саміту цього року: «Спільнота», «Етос», «Майбутнє» та «Зростання».

Варто відзначити, що завдяки продуктивній робочій поїздці голови обласної ради Віолети Лабазюк у штат Юта (США), представники хмельницького Іт-кластера також були представлені на цьому заході. Так, спеціально були підготовлено окремі відеозаписи з промоцією наших фахівців, а портфоліо дев’яти хмельницьких ІТ-компаній (Anvi, GMHOST, Avivi, Global Partner Soft, Studiopresto, CompLife, Stfalcon, Avenga, SheepFish) були розміщені на веб-платформі заходу.

За підсумками події також опрацьовується питання проведення спеціальної події, зосередженої виключно на Україні, остаточне рішення про це має бути прийняте найближчим часом.