Курс з проєктного менеджменту для громад: стартувала реєстрація

Спроможність та самозарадність муніципалітетів важлива у контексті відновлення та євроінтеграції. У структурах громад з’являються команди, які потребують додаткових знань з управління проєктами. Саме тому ініціатива Cities4Cities | United4Ukraine прагне дати громадам знання та інструменти, які допоможуть їм вийти на новий рівень менеджменту проєктів та міжнародної співпраці. Онлайн-курс “Проєктний менеджмент у громаді” стартує 23 липня за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”.

Для кого? Для громад, які розвивають роботу з міжнародними проєктами. Рекомендуємо командам з управління проєктами.

Коли? 2 модулі: 23-26 липня та 10-13 вересня (перша половина дня) у Zoom.

Навчання поділене на 2 модулі й відбуватиметься онлайн у режимі відеоконференції в Zoom. Цей курс є загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування, сертифікований НАДС. Отримати сертифікат можливо за умови успішного складання тесту та відвідування щонайменше 7 навчальних блоків із 8.

Реєстрація триває до 23:59 21 липня.

Онлайн-курс створений в рамках програми “Академія проєктного менеджменту та міжнародної співпраці”, що реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”.

Джерело: сайт “Децентралізація” 

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: село Фурманівка на Кам’янеччині
наступна статтяПривітали з ювілеєм