Курсант Національної академії завоював найвищу нагороду «СПІВУЧОГО КОРДОНУ»

Найвищу нагороду – Диплом лауреата Гран-прі та пам’ятну відзнаку Фестивалю «Співучий кордон» здобув курсант Національної академії Держприкордонслужби України Дмитро Петров.

Фестиваль патріотичної пісні Державної прикордонної служби України завершився вчора, у місті Одеса. Протягом двох місяців в органах охорони державного кордону проходили відбіркові етапи талановитих, творчих та креативних прикордонників, членів їх сімей та працівників відомства. Після святкового гала-концерту, за рішенням членів журі – народних артистів України, були нагороджені лауреати та переможці пісенного конкурсу. Диплом лауреата І ступеню отримала Литвиненко Анастасія з Одеського прикордонного загону, Диплом лауреата ІІ ступеню отримала Світлана Демидова з Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса та Диплом лауреата ІІІ ступеню отримав Андрій Замікула з Харківської окремої авіаційної ескадрильї. Найвищу нагороду – Диплом лауреата Гран-прі та пам’ятну відзнаку, здобув курсант Національної академії солдат Дмитро Петров. Дмитро навчається на другому курсі Факультету правоохоронної діяльності прикордонного вишу, родом з міста Шостка, Сумської області. До навчання в Національній академії Дмитро неодноразово брав участь у міських, обласних та всеукраїнських конкурсах де також займав призові місця, адже закінчив музичну школу та чудово грає на фортепіано.

Додамо, що прикордонний виш на цьому конкурсі також представляли старший офіцер відділу морально-психологічного забезпечення підполковник Аліна Ковальська та консультант групи міжнародного та міжвузівського співробітництва працівник Аліна Горбатовська. Вітаємо учасників та переможців!  

За матеріалами НАДПСУ

попередня статтяПривітання голови обласної  ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня працівників харчової промисловості
наступна статтяЗа підсумками ІІІ кварталів поточного року потреба на оплату лікарняних листків, виданих у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, зросла на 62,1%