Привітання голови обласної  ради Віолети Лабазюк з нагоди Дня працівників харчової промисловості

Шановні працівники харчової промисловості Хмельниччини!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ви обрали у своєму житті відповідальну, але таку важливу для всіх місію – забезпечувати населення продуктами харчування. Ваша щоденна праця є результатом наповнення продовольчого ринку не лише нашої області, а й країни, задоволення потреб людей у якісних та доступних за ціною продуктах харчування.

Харчова промисловість нашої області – це десятки великих, середніх і малих підприємств різної форми власності, які витримали випробування економічною кризою і підтвердили свою конкурентоздатність.

Вимогам сьогодення повністю відповідає високоякісна продукція цукрової, хлібопекарської, консервної, м’ясної та молочної галузей, які найбільш розвинені у нашій області.

Особливо приємно напередодні свята відзначити успіхи колективів Теофіпольського та Шепетівського цукрових комбінатів, Волочиської філії «Агробізнес», торгової марки «Мамин хліб» (м. Красилів), «Добрий хліб» (м. Теофіполь), ДП «Старокостянтинівський молочний завод», ПАТ «Хмельницька маслосирбаза», ПрАТ «Деражнянський молочний завод», ТОВ «Віньковецький сирзавод», ТДВ «Дунаєвецький маслозавод»,  ТОВ «Верест» (м. Дунаївці), ПП «Рикун» та ПП «Агропродукт» (м. Хмельницький) та інших.

Переконана, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль для нарощування виробництва, оновлення асортименту та поліпшення якості продуктів відповідно до світових стандартів.

Тож дякую вам за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей, забезпечення їх першочергових потреб!

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, миру, рясних матеріальних статків, наснаги, та нових професійних здобутків!

І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають ваші душі!

Зі святом вас!

 З повагою

Віолета ЛАБАЗЮК, голова Хмельницької обласної ради