Курсанти-випускники Національної академії вибули на фінальне стажування на кордон

Більше 300 курсантів 4 курсу Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького вибули на стажування в підрозділи охорони державного кордону.

Варто зазначити, що для хлопців та дівчат – це завершальне стажування перед складанням випускних іспитів та отриманням первинного офіцерського звання.

Вони стажуватимуться протягом місяця у підрозділах Волинського, Житомирського, Чернігівського загонів та в ОКПП «Київ». Майбутні офіцери проходитимуть стажування за напрямками підготовки під керівництвом найбільш досвідчених керівників як в управліннях прикордонного загону, так і безпосередньо в підрозділах охорони кордону.

Курсанти практикуватимуть виконувати завдання на керівних посадах та підвищать рівень своєї професійної майстерності. І водночас вони матимуть можливість отримати неоціненний досвід взаємодії під час заходів, які проводяться для посилення охорони державного кордону.

попередня статтяОрганам прокуратури України 30 років
наступна статтяРоботодавці області подали на оплату за рахунок коштів Фонду соціального страхування України лікарняні по вагітності та пологах на суму понад 98 мільйонів гривень