Лідери об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Хмельниччини обмінялися досвідом

15 червня 2021 року у Хмельницькому в рамках реалізації Проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) проведено обласний захід, на якому йшла мова про практику взаємодії ОСББ з органами державної влади і місцевого самоврядування, лідерство в ОСББ та перспективи розвитку ресурсних центрів підтримки ОСББ на Хмельниччині. Організаторами цього заходу були Проєкт ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) та ГО “Хмельницька обласна асоціація голів правління ОСББ”.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися заступник начальника відділу з питань місцевого самоврядування та комунікацій Хмельницької обласної ради Микола Панасюк та заступник начальника управління – начальник відділу життєзабезпечення, житлової політики та енергозбереження Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства Хмельницької облдержадміністрації Юрій Нагорічний.

Під час заходу голови правлінь ОСББ та представники асоціацій ОСББ міст Нетішин, Славута, Шепетівка, Старокостянтинів, Хмельницький, Городок та Кам’янець-Подільський відзначили важливість реалізації проєкту HOUSES для розвитку ОСББ Хмельницької області та підписали Меморандум про співробітництво. Метою цього документу є консолідація зусиль, спрямованих на забезпечення сталого розвитку інституції відповідального власника, виконання спільних статутних завдань, мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках та їх підтримка для підвищення рівня енергоефективності власних будинків.

Також учасники заходу обмінялися досвідом щодо низки практичних питань, зокрема взаємодії ОСББ з органами державної влади і місцевого самоврядування, необхідності відновлення роботи регіональної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ, важливості створення команди для ефективного управління будинками.

Досвідом створення та ефективного управління ОСББ та ресурсними центрами підтримки таких об’єднань поділилися голова ГО «Хмельницька обласна асоціація голів правління ОСББ» Богдан Малінський, голова правління ГО «Рада голів ОСББ міста Нетішин» Наталія Добровольська та голова правління асоціації ОСББ, голова центру підтримки та розвитку ОСББ міста Кам’янець-Подільський Олена Мазур.

Учасники зібрання мали можливість також взяти участь у тренінгу «Суперечності лідерства», який провів керівник ГО «Есперо», тренер-консультант Вадим Яцишен.

Організатори заходу висловили щирі слова вдячності керівництву Хмельницької обласної ради за підтримку в проведені зустрічі та реалізації Проєкту HOUSES у Хмельницькій області.

За значний внесок у розвиток територіальних громад області, успішну реалізацію низки міжнародних інвестиційних проєктів Грамотою обласної ради та цінним подарунком було відзначено спеціаліста з розвитку громад у Хмельницькій області. Вячеслава Третяка. 

попередня статтяП’ятою сесію прийнято ряд кадрових рішень
наступна статтяВісім звернень прийняла Хмельницька обласна рада до центральних органів влади