Майже 300 бакалаврів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії отримали дипломи

У приміщенні обласної філармонії відбувся випуск 270 бакалаврів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії денної і заочної форм навчання з 13 спеціальностей.

Черговий випуск для академії є знаковою подією – навчальному закладу цьогоріч виповнюється 100-річчя, протягом яких підготовлено славну когорту вчителів та вихователів, які успішно працювали і працюють на теренах нашої Хмельниччини.

Від імені депутатського корпусу привітала сьогоднішніх випускників академії, які успішно пройшли державну атестацію, підтвердили свій професійний статус та отримали омріяні дипломи, голова обласної ради Віолета Лабазюк.

«За освітою сьогодні майбутнє. Ви, педагоги, в якійсь мірі, відповідаєте за свідомість підростаючого покоління та громадян України. Я вітаю усіх 270 випускників, які отримали сьогодні дипломи бакалаврів, продемонструвавши під час проходження державної атестації отримані у академії знання. Обласна рада пишається, що є засновником Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та спільно з депутатським корпусом докладатиме зусилля для зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу у подальшому», –  зазначила Віолета Лабазюк у своєму вітальному слові та висловила переконання, що Хмельниччина й надалі демонструватиме найкращі показники у галузі освіти в межах всієї України.

Якісну підготовку фахівців забезпечують науково-педагогічні працівники. На сьогодні в академії на постійній основі працює 15 докторів наук, професорів, 95 кандидатів наук, доцентів, 143 викладачі-методисти.

Голова ради з приємністю зазначила, що Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, яка у цьому році відзначає свій 100-літній ювілей, на сьогодні забезпечує якісну підготовку фахівців з трьох спеціальностей на рівні молодшого спеціаліста та з фахової передвищої освіти, 18 спеціальностей на першому (бакалаврському), 8 спеціальностей на другому (магістерському) та 2 на третьому (освітньо-науковому) рівнях вищої освіти.

За ці роки зміцнилася та покращилася навчально-методична і матеріально-технічна база академії.

Привітали випускників, педагогів та батьків голова постійної комісії обласної ради з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики, свободи слова та комунікацій Віктор Бурлик і ректор академії, депутат обласної ради  Інна Шоробура, яка висловила слова подяки обласній раді за державницьку позицію і постійну фінансову підтримку навчального закладу.

Голова ради разом з керівництвом академії вручили випускникам бакалаврату дипломи за 13 спеціальностями «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Музичне мистецтво», «Українська мова та література», «Англійська мова», «Німецька мова», «Історія», «Психологія», «Соціальна робота», «Культурологія», «Туризм», «Образотворче мистецтво», «Хореографія».

Також на випуску звучали слова вдячності педагогічному колективу та батькам від випускників і мистецькі дарунки від студентів навчального закладу. 

 

попередня статтяХмельниччина приймає юних борців зі всієї  України
наступна статтяДо уваги зацікавлених осіб!