Хмельниччина приймає юних борців зі всієї  України

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь в урочистому відкритті фінальних змагань ІІІ літньої Гімназіади України серед учнів 8-10 класів з вільної боротьби та греко-римської боротьби.

За перемогу і медалі Гімназіади  у спортивному комплексі Хмельницького національного університету до третього липня цього року боротимуться  півтисячі спортсменів з 22 областей України. Кадети та юніори впродовж тижня покажуть свої вміння з вільної та греко-римської боротьби.

У своєму вітальному слові голова обласної ради побажала учасникам змагань безкомпромісної чесної боротьби, а ще – витримки та нахнення, віри в себе та власні сили, підтримки рідних та тренерів.

Успішно подолавши попередні випробування, ви підійшли до завершального етапу, і тепер до перемоги залишився лише один крок, – сказала Віолета Лабазюк. – Впевнена, що ви гідно продемонструєте свої спортивні здібності на всеукраїнській арені, примноживши спортивну славу України. 

Голова обласної ради висловила впевненість, що кожен зі спортсменів зробить все можливе для перемоги, а змагання пройдуть в атмосфері здорової конкуренції та доброзичливості.

“Будьте сильними і не зупиняйтеся на досягнутому! Вірте в себе та перемагайте!”, – побажала юним спортсменам Віолета Лабазюк.

Варто зазначити, що у рамках обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту обласною радою щороку спрямовується майже дев,ять мільйонів гривень на здійснення заходів з популяризації здорового способу життя та фізичної реабілітації, максимальну реалізацію здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому спорті, зокрема, й занять з вільної боротьби та греко-римської боротьби.

Мистецькі вітання учасникам змагань фінальних змагань ІІІ літньої Гімназіади України подарували артисти академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» обласної філармонії.

попередня стаття“Хмельниччина йде на чистоту”: ще один пілотний проєкт “Япомога” стартуватиме в області
наступна статтяМайже 300 бакалаврів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії отримали дипломи