Марина Порошенко у Кам’янці-Подільському запустила створення 26 інклюзивно-ресурсних центрів

Сьогодні у Кам’янці-Подільському Марина Порошенко провела зустріч із представниками місцевого самоврядування та ініціювала старт створення 26-ти інклюзивно-ресурсних центрів на рівні райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад. У заходах взяли участь перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук та голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук.

Мережа таких закладів має розпочати свою роботу з 1 вересня 2018 року та надавати корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами.

Також Марина Порошенко відвідала одну з Медіатек регіону у місцевому НВК №3, яка була створена в рамках проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», до якого Хмельниччина долучилася у квітні 2017 року.

У закладі діє 11 класів з інклюзивним навчанням, у яких навчається 19 учнів із особливими освітніми потребами. У школі створено окремі приміщення для корекційно-розвиткових занять з психологом, дефектологом та логопедом, відкрито сенсорно-розвивальну кімнату для емоційного розвантаження учнів.

У рамках візиту відбулося підписання Меморандуму про співпрацю, який передбачає створення інклюзивно-ресурсних центрів у нашому регіоні.

Довідка.

Загальна кількість дітей з особливими освітніми потребами в Хмельницькій області становить 28 735. У регіоні функціонує 85 інклюзивних шкіл, у яких навчається 386 учнів, 75 дітей навчаються у дошкільних групах. Але інклюзивною освітою охоплено лише 1,5% “особливих” дітей.

На час приєднання Хмельниччини до проекту Благодійного Фонду Порошенка шкіл з інклюзивною формою навчання в області було 58.

попередня статтяОбласні комунальні заклади розпочали звітувати про свою фінансово-господарську діяльність
наступна статтяЗадля вдосконалення процедури конкурсного відбору інвестиційних програм