Меджибіж відзначив 875-ту річницю з часу першої писемної згадки

12 червня у славетному Меджибожі, яке розташоване на злитті двох річок Південний Буг і Бужок, відбулися урочистості з нагоди святкування 875-ї річниці від дня першої писемної згадки.

Меджибіж є одним з найдавніших подільських містечок – згадка про поселення зустрічається в історичних хроніках на 110 років раніше за Львів, на 228 років раніше за Кам’янець-Подільський.

Розділити радість свята та привітати жителів Меджибожа на урочистості завітали численні гості. Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та всього депутатського корпусу облради мешканців селища привітала заступник керівника виконавчого апарату Тетяна Зеленко.

Тетяна Іванівна подякувала кожному мешканцю селища за всі добрі справи, які спрямовуються на розвиток та покращення добробуту Меджибожа, побажала миру, злагоди та подальшого процвітання найдавнішому поселенню Хмельниччини.

З нагоди відзначення 875-ї річниці селища Меджибіж Тетяна Зеленко вручила Грамоти обласної ради представникам громади. Так, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, активну діяльність, спрямовану на вирішення питань соціально-економічного розвитку територіальної громади нагороджено секретаря Меджибізької селищної ради Валентину Бацевич та спеціаліста першої категорії юридично-кадрового відділу Меджибізької селищної ради Діну Ушкову. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм   Грамотою відзначено головний бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Меджибізької селищної ради Наталію Фещенко.

Під час святкування чергової річниці селища Меджибіж вирувало кілька ярмарків, де можна було придбати різноманітні вироби народних майстрів та смаколики. Окрім смачних частувань, відбулися й спортивні турніри – шахові, футбольні та волейбольні. А місцеві фольклорні колективи подарували жителям та гостям селища мистецькі вітання.

попередня статтяПроєкт “Вартові часу: онлайн-мандрівки замками Західного Поділля”
наступна статтяШепетівка відсвяткувала День міста