Шепетівка відсвяткувала День міста

З нагоди Дня міста Шепетівка 13 червня відбулися урочистості та святковий концерт.

За більш як за чотири сторіччя існування місто Шепетівка пройшло непростий шлях свого становлення та розвитку. З невеличкого поселення воно перетворилося у розвинене сучасне місто, яке нещодавно стало й центром одного із трьох укрупнених районів області.  Сьогодні Шепетівка – це не лише вузол залізничних і автомобільних шляхів, а сучасне місто розвинутої харчової, деревообробної та добувної промисловості, соціальної сфери, місто, яке славиться високими здобутками у галузі освіти, досягненнями у спорті та мистецтві.

З вітальним словом до шепетівчан звернувся міський голова Віталій Бузиль та численні гості міста.

Привітати шепетівську громаду завітав заступник голови обласної ради Валентин Соколюк. У своєму вітальному слові Валентин Іванович зазначив, що не зважаючи на усі економічні складнощі сьогодення, Шепетівка розбудовується, розвивається, молодіє та живе своїм цікавим багатогранним життям. І все це стало можливим завдяки зусиллям і невтомній праці самих мешканців. Адже найбільше багатство Шепетівки – його жителі, щирі, працьовиті, високодуховні люди – робітники, працівники торгівлі, медики, освітяни, підприємці, ветерани та молодь.

Посадовець побажав мешканцям Шепетівки здоров’я, натхнення та успіхів у подальшій розбудові міста Шепетівка.

З нагоди відзначення  Дня міста Шепетівки за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних із реалізацією державної політики в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм Грамотою обласної ради та цінним подарунком Валентин Соколюк нагородив заступника головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Людмилу Юрчишину. А за відданість обраній професії, заслуги в реалізації завдань національної політики в галузі освіти, ініціативу та наполегливість, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання молодого покоління, активну громадську діяльність Грамоти удостоївся вчитель інформатики Шепетівського НВК № 1 Вілен Колісецький.

З нагоди Дня міста для містян було розгорнуто чимало виставкових локацій та фотозон. Зокрема, біля Музею пропаганди працювало АвтоParty – виставка спеціалізованої техніки, де всі охочі охоче вивчали автомобілі та обладнання спеціальних служб та військових і мали нагоду сфотографуватися.

Для гостей свята працювали різноманітні атракціони, спортивні змагання, ярмаркове містечко та презентаційно-виставкова локація Плесенського та Пліщинського старостинських округів.

Після урочистої частини святкування продовжилося концертом за участю молодіжних хореографічних і вокальних колективів.

На завершення святкування Дня міста Шепетівка дійства містяни отримали фантастичні подарунки – вогняне шоу та «намальовану» піском історію рідного міста.     

попередня статтяМеджибіж відзначив 875-ту річницю з часу першої писемної згадки
наступна статтяПитання п’ятої чергової сесії обговорили члени президії обласної ради