Меморандум в дії: відбулася практична конференція психологів та тренерів-експертів

Сьогодні у Хмельницькому відбулася практична конференція по обміну досвідом в роботі з військовослужбовцями та їх родинами «Виклик є!». З вітальним словом виступила онлайн голова обласної ради Віолета Лабазюк, яка зазначила, що щоденним завданням кожного з нас є психологічна допомога усім, хто того потребує.

«Немає важливішого завдання, як вистояти і перемогти у цій жахливій війні, зберігши в собі віру та сили на майбутнє», – сказала Віолета Олександрівна.

Також голова обласної ради підкреслила важливість підписаного напередодні Меморандуму між Хмельницькою обласною радою та ГО «Міжнародна асоціація психологів та тренерів-експертів» , який сприятиме об’єднанню зусиль влади та громадськості у наданні кваліфікованої психологічної допомоги населенню.

У конференції взяли участь відомі психологині та науковиці, члени МАПтТЕ, –  Наталія Чорна, Світлана Петреченко, Наталія Дурдас, які висвітлили питання щодо психологічних аспектів колективної травми у період війни, адаптації до сучасних реалій учасників бойових дій та членів їх сімей, а також охарактеризували психологічний портрет нинішнього ветерана.

Керівник МАПтТЕ Наталія Сабліна презентувала статутну діяльність Асоціації, основною метою якої є розповсюдження психологічної освіченості та психологічної культури у суспільстві, надання психологічної допомоги населенню.

На завершення учасники конференції взяли участь у панельній дискусії. Захід відбувся з ініціативи Хмельницького осередку  ГО «Міжнародна асоціація психологів та тренерів-експертів» (МАПтТЕ) та громадської організації «Бути жінкою!».

попередня стаття«І буде весна!»: в обіг введено нову поштову марку про героїчний спротив українського народу
наступна статтяЗаклади охорони здоров´я завершили звітування про свою фінансово-господарську діяльність