Мінрегіон відновив визначення показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України

Міністерство розвитку громад та територій України оновило показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами. Відповідний наказ підписано 17 листопада 2022 року. Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська.

«Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф, органи державної  статистики  призупинили оприлюднення статистичної інформації, необхідної для розрахунків опосередкованої вартості будівництва. Враховуючи важливість та необхідність вирішення цього питання, Мінрегіон ініціював зміну до Порядку визначення та застосування показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України, яка дозволила відновити цей процес. Відтак під час дії воєнного стану для розрахунку показників опосередкованої вартості будівництва використовуються  показники, розраховані станом на 1 січня 2022 року скориговані на індекс споживчих цін, що надається Держстатом», — повідомила Наталія Козловська.

Оновлені показники розраховані станом на 1 жовтня 2022 року опубліковані на сайті міністерства за посиланням https://cutt.ly/gM8AMjq  та набрали чинності 23 листопада 2022 року.

Нагадуємо, що показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами застосовуються при визначенні обсягів державних інвестицій, що спрямовуються на будівництво житла для громадян, які потребують поліпшення житлових умов та державної підтримки відповідно до законодавчих актів України, визначенні розміру пайової участі державних інвестицій у спорудженні такого житла, а також розміру пільгових кредитів, що надаються окремим категоріям громадян для вирішення житлових питань.

попередня статтяПідтримка та допомога захисникам – пріоритет у роботі обласної ради
наступна стаття300-річчя Григорія Сковороди вшанували в обласному центрі