Підтримка та допомога захисникам – пріоритет у роботі обласної ради

З робочим візитом голова обласної ради Віолета Лабазюк та Розсошанський сільський голова Василь Дячок відвідали Хмельницький обласний військовий госпіталь ветеранів війни. Комунальний заклад обласної ради з перших днів повномасштабного вторгнення надає якісні медичні та реабілітаційній послуги нашим військовим, які боронять країну від збройної агресії рф. Опікуються тут й психологічним здоров’ям захисників.

Представники влади ознайомились з роботою частково відремонтованих реабілітаційного, приймального та хірургічного відділень, вивчили матеріально-технічне забезпечення установи, поспілкувались з керівником та працівниками.

Нещодавно за співпраці Розсошнаської громади та медичної установи було закуплено необхідний дороговартісний УЗД – апарат. За кошти закладу було здійснено фінансування у розмірі  1,3 млн гривень, з бюджету громади –  2 мільйони.

У ході відвідин Віолету Лабазюк ознайомили з функціонуванням  апарату, проінформували про основні характеристики ультразвукової діагностики. Як зазначають у закладі, завдяки сучасному обладнанню пацієнти мають змогу отримувати якісний спектр медичних послуг.

З перших днів війни медики працюють у Хмельницькому обласному військовому госпіталі ветеранів війни 24/7, забезпечуючи безперебійну діяльність закладу. Голова обласної ради подякувала медичному персоналу за щоденну злагоджену роботу, професіоналізм та кожне врятоване життя наших захисників. Сьогодні внесок працівників галузі охорони здоров’я у перемогу України – неоціненний!

Також Віолета Олександрівна запевнила присутніх у повній підтримці з боку депутатського корпусу Хмельницької обласної ради та сприянні у виділенні належного фінансового ресурсу з обласного бюджету для забезпечення подальшої безперебійної роботи.

Для зміцнення матеріально-технічної бази вона передала закладу від обласної ради телевізор. А від себе особисто згідно попереднього звернення – подарунковий сертифікат на придбання двох холодильників. Для наших героїв Віолета Олександрівна передала патріотичні смаколики та дитячі малюнки, які допоможуть хлопцям швидше одужати та повернутись в стрій.

 

попередня статтяПредставники обласної влади обговорили новий проєкт ООН «Сприяння сталому тваринництву та збереженню екосистем на півночі України»
наступна статтяМінрегіон відновив визначення показників опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України