Міжнародна співпраця в дії: Віолета Лабазюк зустрілась з польськими партнерами

Вчора з робочим візитом Хмельниччину відвідали представники фундації “Fundacja Jana Zamoyskiego” та польські волонтери Цезарій Щуровський та Томаш Войтиняк, які з перших днів повномасштабного вторгнення допомагають українському народові.

У своєму рідному місті Янів-Любельський вони підтримують родини ВПО, що проживають у цьому регіоні, а також регулярно передають вантажі гуманітарної допомоги в Україну та забезпечують наших військових необхідною амуніцією й медикаментами.

З метою обговорення співпраці з Люблінським воєводством та підтримки Хмельницької області, польські партнери зустрілись з головою обласної ради Віолетою Лабазюк. У ході діалогу Цезарій Щуровський розповів про регулярну роботу щодо підтримки ВПО та військових, роботу благодійної фундації та висловив сподівання, що польсько-українські міжнародні відносини будуть й надалі зміцнюватись.

У свою чергу, Віолета Олександрівна подякувала іноземним партнерам за сталу допомогу нашій країні. Адже з перших днів ми відчуваємо вагому стратегічну підтримку від братського народу Польщі.

У рамках зустрічі присутні також приділили увагу обговоренню питання організації відпочинку та оздоровлення українських діток в Польщі. Цезарій поділився своїми напрацюваннями та основними аспектами реалізації даного благодійного проєкту та запропонував залучити до цієї доброї справи й дітей з Хмельниччини.

На завершення Віолета Лабазюк вручила польським партнерам прапори України та нашого регіону на згадку про зустріч.

У рамках робочого візиту Цезарій Щуровський та Томаш Войтиняк також ознайомились з роботою штабу гуманітарної допомоги при обласній раді. Приїхали не з пустими руками – привезли автомобіль “швидкої допомоги” та провізію, які вже днями передадуть нашим захисникам на фронт.

попередня статтяВ обласному художньому музеї відбудеться виставка «Херсонщина – це Україна!»
наступна статтяАктуальні питання діяльності обласних комунальних закладів соціальної сфери – у полі зору депутатів профільної комісії обласної ради