Міжнародний інвестиційний форум стартував у Кам’янці-Подільському

Міжнародний інвестиційний форум стартував у Кам’янці-ПодільськомуСьогодні Кам’янець-Подільський приймає низку іноземних делегацій, представників міжнародних організацій, посольств і консульств, провідних промислових підприємств міста, інвесторів, підприємців: стартував VII-й Міжнародний інвестиційний форум «Розвиток промислового потенціалу міста Кам’янець-Подільський».

Головною метою форуму є налагодження контакту між місцевим та міжнародним бізнесом, що в подальшому стане запорукою успішної реалізації інвестиційних проектів, створення нових робочих місць, розвиток економіки міста та країни.

Серед запрошених гостей, які долучилися до участі в форумі, – представник Канцелярії радника з торгово-економічних питань Посольства Китайської Народної Республіки Чжан Хуейцзюнь, другий секретар Посольства України в Ізраїлі Олена Іванчук, виконавчий директор канадсько-української торгової асоціації Емма Турос, представники міст-побратимів з Білгород-Дністровська, Умані та Перемишля (Польща).

7З вітальним словом до учасників форуму звернулися перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук та тимчасово виконуючий обов’язки першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний.

«Хмельницька область має достатній ресурсний потенціал, продуктивне використання якого потребує значних фінансових вливань –інвестицій. Залучення ефективних інвестицій, що забезпечують  економічне зростання в регіоні, є одним із пріоритетних стратегічних напрямів роботи обласної влади у виконанні завдань, визначених пріоритетами держави. У рамках Програми залучення інвестицій в економіку Хмельницької області на 2011 – 2020 роки проводиться робота щодо створення сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій, зростання інвестиційної привабливості регіону. Пріоритетні напрями визначаються шляхом проведення всебічного аналізу соціально-економічного стану та інвестиційного потенціалу області, районів та міст обласного значення.», – сказала Неоніла Андрійчук у вітальному слові.

5d7e71c67582552a05884f2f2fde51e9_xlОфіційно старт форуму дав Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич, який висловив переконання, що упродовж двох днів учасники форуму почують низку презентацій промислового потенціалу і ознайомляться з потужними, економічно привабливими виробничими об’єктами міста.

У рамках форуму заплановано презентацію економічних та промислових інвестиційних проектів. Зокрема, заводу з переробки побутових відходів, модернізацію цегельного заводу з виробництва керамічної цегли, проект реконструкції Казарм Старої фортеці під рекреаційно-туристичний комплекс, проект з відновлення Кушнірської башти під автентичний заклад розміщення з тематичною ресторацією, реконструкції приміщення №1 на вулиці Івана Франка під розміщення лікувально-діагностичного консультативного центру та інші.

Також за планована платформа ділового спілкування із виконавчим директором канадсько-української торгової асоціації Еммою Турос, партнером Open Gate Italy в Україні Сергієм Марчуком, президентом Хмельницької торгово-промислової палати та багатьма іншими експертами в інвестиційній сфері, відео-міст між Ізраїлем та Кам’янцем-Подільським,

Окрім того, заплановано підписання меморандуму про співпрацю між нашим містом та Канадсько-Українською Торговою палатою.

9