У Плужному відкрито сучасний спортивний комплекс

plujne-sport-3
Сьогодні у селі Плужне на Ізяславщині відкрито великий сучасний спортивний комплекс «Епіцентр», загальною площею – 1300 кв.м та орієнтовною вартістю – 20 млн гривень, який має зал для важкої атлетики та зал для ігрових видів спорту.

В урочистому відкритті спортивної установи взяла участь перший заступник голови ради Неоніла Андрійчук. Від імені керівництва та депутатів облради, від себе особисто вона привітала усіх присутніх на урочистому відкритті – мешканців селища та гостей свята.

Варто зазначити, що це не перше подібне свято в нашій області. Завдячуючи ініціативі та сприянню керівництва торгово-будівельної мережі «Епіцентр» подібні спортивні комплекси вже функціонують у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Городку.

«Проте сьогодні подія особливо приємна. Адже адресою свята є не  обласний чи районний центр, як це зазвичай традиційно буває, а одне з сіл на окраїні нашої області. Переконана, що сьогоднішня чудова подія стане не лише новим поштовхом і стимулом до занять дітей та молоді фізкультурою і спортом, а й сприятиме розвитку громади, добробуту його мешканців.    Підтримка розвитку фізичної культури та спорту – це прямі інвестиції в здоровя наших людей, їх здоровий спосіб життя», – сказала Неоніла Вячеславівна у вітальному слові.

plujne-sport-5Варто зазначити, що на майданчиках спорткомплексу діти матимуть можливість не лише проводити уроки фізкультури, а й шліфувати свою майстерність у спортивних секціях з волейболу, баскетболу, важкої атлетики, настільного тенісу, фітнесу, тобто  професійно займатися спортом. Цьому сприятимуть також допоміжні приміщення – зручно облаштовані роздягальні та душеві. Немає сумніву, що незабаром спорткомплекс, який споруджено в такий короткий термін, стане улюбленим закладом не лише юних мешканців Плужного, а й прихильників здорового відпочинку з навколишніх сіл району та сусідніх областей.

plujne-sport-2

plujne-sport-4