Молитва за Перемогу та мир

З нагоди Богоявлення Господнього до обласної ради завітали представники духовенства на чолі з єпископом Хмельницьким і Кам’янець-Подільським Владикою Павлом та настоятелем храму кафедрального Свято-Андріївського собору Хмельницької єпархії ПЦУ проторієрем Іваном Марущаком.

Спільно з керівництвом та працівниками виконавчого апарату обласної ради святі отці звернулись з молитвою до Всевишнього, аби він приніс Перемогу та мир Україні. Присутні згадали тих, хто поклав своє життя за свободу та незалежність нашої держави. У рамках зустрічі єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Владика Павло разом з іншими представниками духовенства провів обряд освячення, благословивши керівництво та колектив виконавчого апарату обласної ради на спільну злагоджену роботу заради щасливого майбутнього нашої держави.

Голова обласної ради подякувала священослужителям за вітання з нагоди свята Хрещення Господнього та побажала злагоди, добробуту і спокою у кожній домівці.

Усі ми мріємо лише про найшвидшу Перемогу над ворогом та просимо у Всевишнього, аби наші мужні захисники та захисниці повернулись додому живими та неушкодженими, щоб більше ніколи наші діти не чули страшних вибухів, не страждали наші батьки, не гинув цвіт української нації – наша молодь… Бог на нашій стороні, а значить – ми обов`язково переможемо! Добро завжди перемагає зло, а світло – темряву!“, – зазначила Віолета Лабазюк.

попередня статтяЗ нагоди Дня Соборності вшанували українців, які загинули за незалежність України
наступна статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!