З нагоди Дня Соборності вшанували українців, які загинули за незалежність України

22 січня в нашій державі відзначатиметься День Соборності України.

З цієї нагоди за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука, заступника голови обласної ради Валентина Соколюка, представників обласної військової адміністрації, Хмельницької міської ради та правоохоронних структур відбулося покладання квітів до пам´ятників та меморіальних дошок видатним діячам, які за життя своїми діями визначали перебіг історії з часів Київської Русі та закладали основу державотворення нашої країни.

Живі квіти лягли до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв неоголошеної російсько-української війни, що на майдані Незалежності обласного центру, до пам’ятника Героям Небесної Сотні, В’ячеславу Чорноволу – українському політику, громадському діячу, дисиденту, пам´ятників Тарасу Шевченку та Богдану Хмельницькому, а також до пам´ятних дошок Симону Петлюрі, Роману Шухевичу, Євгену Коновальцю, Костю Місевичу.

Ми не повинні забувати про визначні постаті, які пройшли крізь найскладніші випробування у боротьбі за єдину соборну Україну.

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є ще обов’язковою передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.

попередня статтяСтуденти та викладачі ХГПА підтримали традиції українського народу
наступна статтяМолитва за Перемогу та мир