Молитва за перемогу України!

Вихідними у Дунаївцях відбувся Молитовний сніданок в день 7-ої річниці створення громади. Представники різних релігійних конфесій, влади та бізнесу об’єднались у спільній молитві за свободу та незалежність українського народу, за здоров’я захисників та пам’ять всіх Героїв.

Участь у заході взяла голова обласної ради Віолета Лабазюк. Як зазначила посадовець, після торішнього обласного Молитовного сніданку стало традицією поводити такі заходи у багатьох громадах Хмельниччини.

«Сьогодні звернулись з проханням до Господа Бога дати нам сил вистояти у цій жахливій війні та здобути перемогу. Вважаю, що зараз ми особливо сильно відчуваємо потребу в єдності заради збереження нашої Батьківщини. І зробити це можливо лише тоді, коли люди різних релігійних конфесій та поглядів згуртуються у спільній молитві за мир на нашій землі, за вшанування пам’яті своїх Героїв», – зазначила голова ради.

Після закінчення заходу, Віолета Лабазюк разом з Павлом Унгуряном, Валерієм Хомою, Віталієм Пєвнєвим та місцевими представниками різних релігійних конфесій відвідали Церкву ЄХБ «Віфлеєм», яка є однією з найбільших релігійних громад в області.

Віолета Олександрівна переконана, що спільна молитва буде почута Всевишнім і стане оберегом для наших захисників. Вона закликала учасників бути згуртованими у справах, бережімо суспільну злагоду заради майбутнього нашої рідної Хмельниччини та Української держави.

У рамках робочої поїздки посадовець відвідала родини вимушено переміщених осіб, які наразі проживають у Дунаєвецькій територіальній громаді. Вона передала переселенцям продуктові набори та засоби особистої гігієни, побажавши найшвидшої перемоги та повернутись додому цілими та неушкодженими.

попередня статтяДія.Бізнес і Atilog запускають серію безоплатних вебінарів про торговельні марки і патенти для розвитку бізнесу
наступна статтяЗаконопроєкт щодо комплексної реконструкції кварталів застарілого житла