Ми діти твої, Україно!

Патріотичний майданчик “Ми діти твої, Україно” біля Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка вирував неабиякими емоціями – дитячий сміх, гомін, шурхіт пензликів, розмови та українські мелодії привертали увагу перехожих.

Святкуючи День Української Державності, маленькі патріоти, гортали дитячі книжечки про рідну країну, розфарбовували державні символи на папері і на гіпсових фігурках,  плели жовто-блакитні браслети, бавилися кінетичним піском та вправлялися у 3-Д моделюванні. Дорослі відвідувачі локації цікавилися виданнями про історію державотворення та діяльністю бібліотеки у напрямку патріотичного виховання.

Перехожі, дізнавшись, з якої нагоди відбувається дійство, виявили ініціативу залишити гроші у скринці на потреби ЗСУ, зазначивши, що таке свято можемо відзначати завдяки тисячам мужніх воїнів. Якраз у цей момент біля локації проходив військовий, побачивши малюків з патріотичною символікою у руках, усміхнувся і впевнено покрокував далі, а усі відвідувачі, затамувавши подих, подумки дякували йому та усім захисникам за безпеку і дитячі посмішки.

Згодом кожен учасник заходу обрав заняття відповідно до вподобань.  Хтось відвідав бібліотечний кінозал і переглянув українські фільми про доблесть та звитягу. Інші здійснили віртуальну подорож “Відома і невідома Хмельниччина”, краєзнавчі секрети та таємниці їм відкрила старший науковий співробітник Державного історико-культурного заповідника “Самчики” Ольга Дуб. Маленьким відвідувачам бібліотекарі розповіли про державні символи, а дорослим про відомих українців, використовуючи матеріали банерної виставки “Державне будівництво доби УНР” КЗК “Хмельницький обласний краєзнавчий музей”.

Працівники бібліотеки переконані, дійство з нагоди Дня Української Державності – це теж маленька часточка великої перемоги України. А символом того, що вона обов’язково буде стали щирі емоції дітей і лелека, який плавно пролетів над закладом і над усіма відвідувачами патріотичного майданчика.

 

попередня статтяВічна пам’ять та Слава Героям, які загинули за незалежність України!
наступна статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Голубі озера – небо на землі