Ми – українці: честь і слава незламним!

Таким був основний меседж  Дня Знань  в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка.  Про неймовірну силу українського народу, про особливі умови  та реалії сьогодення говорили бібліотекарі з школярами, які розпочали новий навчальний рік.

Разом із учнями пригадали історичне коріння нашої незламної нації, заспівали відому на весь  світ “Червону калину”, схилили голови в скорботі, вшанувавши усіх загиблих героїв. Поняття єдності та згуртованості набули особливого значення та неймовірної сили в кожному з нас. Спілкуючись на дорослі теми та отримуючи відповіді, здавалося б на непрості запитання, школярі були не по-дитячому відверті. Війна зробила їх усіх одразу дорослими не за віком. Діти розповідали про те, як вони впродовж канікул допомагали ЗСУ – волонтерили, продавали вироби, створені власноруч, плели сітки. Таки-так, ми – непереможна нація!

На завершення заходу і дорослі, і діти створили  коло єднання, як символ неподільності нашої держави та прикрасили карту України побажаннями.

Ми переможемо, бо ми є сильними і гідними жити у вільній державі! Отож щиро зичимо школярам успішного навчання у мирній державі!

За матеріалами обласної бібліотеки

для дітей імені Т.Г.Шевченка

попередня статтяПідготовлено брошуру про те, як здобувати українську освіту дітям, які тимчасово перебувають за кордоном
наступна статтяБлагодійний запуск поштових марок «Пес Патрон» від Укрпошти допоможе зібрати кошти для ЗСУ