Ми – українці: честь і слава незламним!

Таким був основний меседж  Дня Знань  в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка.  Про неймовірну силу українського народу, про особливі умови  та реалії сьогодення говорили бібліотекарі з школярами, які розпочали новий навчальний рік.

Разом із учнями пригадали історичне коріння нашої незламної нації, заспівали відому на весь  світ “Червону калину”, схилили голови в скорботі, вшанувавши усіх загиблих героїв. Поняття єдності та згуртованості набули особливого значення та неймовірної сили в кожному з нас. Спілкуючись на дорослі теми та отримуючи відповіді, здавалося б на непрості запитання, школярі були не по-дитячому відверті. Війна зробила їх усіх одразу дорослими не за віком. Діти розповідали про те, як вони впродовж канікул допомагали ЗСУ – волонтерили, продавали вироби, створені власноруч, плели сітки. Таки-так, ми – непереможна нація!

На завершення заходу і дорослі, і діти створили  коло єднання, як символ неподільності нашої держави та прикрасили карту України побажаннями.

Ми переможемо, бо ми є сильними і гідними жити у вільній державі! Отож щиро зичимо школярам успішного навчання у мирній державі!

За матеріалами обласної бібліотеки

для дітей імені Т.Г.Шевченка