Благодійний запуск поштових марок «Пес Патрон» від Укрпошти допоможе зібрати кошти для ЗСУ

«Укрпошта»  презентувала нову марку з собакою-сапером Патроном. Культовий запуск продукції компанія присвячує героям-рятувальникам, які разом із чотирилапими помічниками проводять розмінування звільнених від окупантів  територій. Погашення марки відбулось у багатьох містах України, у тому числі, й на Хмельниччині.

Сьогодні на території Кам`янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбулася церемонія спецпогашення марки. На заході були присутні заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, заступник голови обласної військової адміністрації Сергій Тюрін, директор Хмельницької дирекції АТ «Укрпошта» Микола Громов, представники Держа́вної слу́жби Украї́ни з надзвича́йних ситуа́цій у Хмельницькій області а також чотирилапі улюбленці 143-го Об’єднаного навчально-тренувального центру ЗСУ.

Як зазначив Микола Громов, кошти отримані від продажу продукції буде спрямовано на закупівлю спецавтомобіля для піротехніків, які щодня ризикуючи життям, працюють на звільнених від окупації територіях, знешкоджуючи небезпечні снаряди. Решта виручених коштів надійдуть на притулки для тварин.

У своєму вітальному слові заступник голови обласної ради Валентин Соколюк наголосив на важливості створення подібних благодійних акцій та підтримки наших захисників.

Сьогодні відбулось спецпогашення вже шостої марки від «Укрпошти» під назвою «Пес Патрон», яка покликана не лише розповісти світу про війну в країні, а й долучитись до збору коштів для наших героїв піротехніків. Допоможемо нашим військовим вигнати ворога з рідної землі та здобути омріяну перемогу!“, – зазначив посадовець.

Тираж маркового аркуша із 8 марок становить 1 млн примірників, тобто загалом випущено 8 млн марок.

Поштовий випуск «Пес Патрон» можна придбати у поштових відділеннях міст і сіл України. Також буде випущено мерч із зображенням пса Патрона.

попередня статтяМи – українці: честь і слава незламним!
наступна статтяВіолета Лабазюк продовжує проводити робочі зустрічі у американському штаті Юта