Мистецтво війни: зворушлива історія про хлопчика-переселенця

З перших днів війни Центр видачі гуманітарної допомоги Хмельницької обласної ради надає допомогу вимушено переміщеним особам. Скільки ж людських історій чули стіни обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького…

Одна з таких зворушує до сліз…

Щодня, перед відкриттям центру, працівники обласної ради оновлюють товари першої необхідності, аби переселенці мали змогу знайти щось потрібне для себе. Розбираючи дитячі іграшки, вони помітили невеличку картину, яку потрібно розмальовувати по номерах.

Вирішили, що подарують цю картину людині, якій вона насправді потрібна та принесе задоволення. Ось так і простояла ця картина більше двох тижнів, поки у Центр не завітала родина переселенців з Харкова. Мама та хлопчик обрали потрібні товари й вже прямували на реєстрацію. І в останній момент, біля виходу, хлопчику в очі потрапила саме ця картина.

Тоді працівники спитали малечу, чи справді вона йому потрібна й чи буде він її розмальовувати. Хлопчик відповів, що дуже любить займатись творчістю та пообіцяв, що принесе вже готову картину у Центр та покаже, що вийшло.

Так пройшло декілька тижнів роботи. І ось, одного дня, хлопчик з мамою знову прийшли у театр. Обіцянку він виконав, розмалювавши чудову картину з оленем, вирішив подарувати її на згадку працівникам. Подякувавши, він сказав не по-дитячому дорослу фразу: «Ця картина вже принесла мені задоволення, нехай тепер потішить когось ще».

Тепер цей малюнок став справжнім символом дитячої творчості у цій війні.

попередня статтяПарламент ухвалив законопроект щодо підвищення доступності медичної та реабілітаційної допомоги у період дії воєнного стану
наступна статтяВ Україні запрацював державний портал розшуку дітей