На Чемеровеччині урочисто відкрили новозбудований зерновий елеватор

Важливим питанням на сьогоднішній день є підтримка та  удосконалення інвестиційної діяльності в усіх галузях і сферах господарювання. Особливий акцент припадає, враховуючи те, що Чемеровецький район з давніх-давен був і залишається  аграрним,  на  розвиток сільськогосподарської галузі – основної складової  відродження рідного краю та поліпшення добробуту його пересічних громадян.

Одним із таких агроформувань, котре зарекомендувало себе лише з позитивного боку, є ПП «Аграрна компанія-2004». За ініціативи даного агроформування у 2016 році у смт Закупне було розпочато будівництво сучасного потужного елеватора для сушіння та сортування зерна загальною потужністю 80 тисяч тонн.

В урочистій обстановці відбулося відкриття зернового  елеватора. На святковій події побували голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, голова райдержадміністрації Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина, Закупненський селищний голова Валентин Боб, генеральний директор групи компаній «Vitagro» Петро Лабазюк, почесний Президент групи компаній «Vitagro» Сергій Лабазюк, директор місцевого відділку Анатолій Степчук, партнери компанії.

Під час вітального слова голова обласної ради Михайло Загородний зазначив, що  питання, пов’язане із розвитком сільського господарства завжди буде пріоритетним для аграріїв Хмельницької області. За його словами «ПП «Аграрна компанія-2004» є сучасним, високо розвинутим сільськогосподарським підприємством, яке не тільки вміє господарювати на землі, а й розширює виробництво, відкриває нові комплекси, що на сьогодні є позитивним аспектом у зміценні економіки.

“Сьогодні, у процесі децентралізації, першочерговим завданням є розвиток сільських територій. Тому відкриття потужного елеватора є значними інвестиціями для розвитку села, адже це й нові робочі місця та надходження податків до місцевого бюджету”, – сказав Михайло Васильович.

Зі святом присутніх також привітали голова районної ради Світлана Павлишина, Закупненський селищний голова Валентин Боб та    голова районної державної адміністрації Олег Батюк

 Генеральний директор групи компаній «Vitagro» Петро Лабазюк розповів про успіхи і плани підприємства, а також нагородив партнерів та кращих працівників компанії відзнаками.

Після перерізання символічної стрічки, учасники заходу оглянули територію елеватора та ознайомилися із передовими технологіями новобудови.

Під час виконання будівельно-монтажних робіт на вищеназваному об’єкті працювало до 250 чоловік. Після ведення в експлуацію елеватора буде створено до 40 нових робочих місць. Потужність автоприйому нового елеватора становить 6 тис. т/добу, автовідвантаження ? 3 тис. т/добу. Підприємство може прийняти вантажі з ж/д транспорту 1890 т/добу та відвантажити на залізницю також 1890 т/добу.

На зернокомплексі буде надаватися послуга по сушці зерна. Потужність зерносушарки становить 3 тис. т/добу при знятті 28% вологості по кукурудзі.

На елеваторі встановлено технологічне обладнання від провідних європейських фірм швейцарської Buhler і італійської Mulmix.

Після завершення ексурсії  елеватором обласне та районне керівництво також відвідало яблуневий сад та овочесховище із регульованим газовим середовищем.

попередня статтяУ Кам’янці-Подільському встановили меморіальну дошку захиснику Донецького аеропорту
наступна статтяПершокурсники Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького присягнули на вірність українському народові