На Кам’янеччині літній табір відпочинку на базі санаторію “Лісова пісня” готовий до оздоровлення маленьких подолян

У рамках соціально-патріотичного проекту «Поділля Мрій» за сприяння Віолети Лабазюк на території Кам’янець-Подільського  району розпочав свою роботу літній табір дитячого відпочинку «Ecoland» на базі санаторію “Лісова пісня”. Заклад розташований на території Національного природного парку “Подільські Товтри”, поблизу Національного історико-архітектурного заповідника “Кам’янець”.

Команда благодійників спільно з власниками, педагогами та вихователями табору створили усі належні умови для комфортного перебування діток у стінах закладу. На території табору обладнано великий футбольний майданчик, на якому вже вчора активно займались хлопці, баскетбольну площадку, басейн та екран для перегляду фільмів. А чудовим доповненням відпочинку стануть мальовничі краєвиди, чисте лісове повітря та кришталева джерельна вода.

Окрім того, на базі закладу надаватимуть послуги з організації виховної діяльності та дозвілля: робота в гуртках, навчальна, гурткова програма з англійської мови, заняття в клубах за інтересами, проводитимуться  інтелектуальні ігри, вікторини, конкурси фестивалі, концерти, свята, піші екскурсії, виїзні екскурсії та дискотеки.

Привітали діток з початком відпочинку та оздоровлення голова обласної ради Віолета Лабазюк, народний депутат України Сергій Лабазюк, голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, депутати Хмельницької обласної ради Андрій Кланца, Ігор Гай та Валентина Гладій, співзасновники табору Алла та Сергій Кіндзерські та секретар Гуменецької селищної ради Ліна Слободян.

«Дорогі діти, сьогодні для вас починається 10-денний тур відпочинку на базі мальовничого санаторію «Лісова пісня», який стане чудовою нагодою не лише провести час з користю на свіжому повітрі, а й завести цікаві знайомства та підготуватись до нового навчального року, сподіваємось вже в оффлайн форматі. Вкрай важливим є рішення створити літній табір національно-патріотичного виховання саме для дітей наших захисників, які боронять Україну від російського агресора. Дивлячись на щасливі дитячі обличчя, які з захопленням роздивляються кожен куточок відпочинкової зони розумієш, як важливо у цей важкий для нашої країни період, подарувати малечі прекрасний та безтурботний світ дитинства. Гарного відпочинку та веселих канікул, малеча!»,- зазначила Віолета Лабазюк

За словами нардепа Сергія Лабазюка для діток підготували чудову програму для відпочинку, графік розписаний щохвилини. І найголовніше –майже весь час діти будуть проводити на свіжому повітрі з однолітками, сподіваючись на якнайшвидшу перемогу України.

«Сьогодні отримав неймовірний заряд енергії та задоволення від спілкування з дітворою. Готуючи цей проект, наша команда доклала максимум зусиль, аби діти добряче відпочили від гаджетів, насолодилися чистим повітрям, набралися сил та отримали масу позитивних емоцій від спілкування з друзями. Ви – наше майбутнє, найкращі доньки і сини України! Ми прагнемо, аби частина дитячих мрії втілились у життя в рамках нашого проекту «Поділля Мрій»»,- наголосив парламентар.

Під час спілкування з малечею нардеп зауважив, що разом з командою вони підготували декілька сюрпризів для діток. Протягом відпочинку діти матимуть можливість спробувати себе в ролі телевізійників: ведучих, журналістів та операторів, спробувати зняти сюжет та відчути себе справжнім працівником телебачення, а можливо, й здійснити свою мрію.

Чудовим завершенням зміни стане ще один проект. Представники фонду зазначають, що стати переможцем у конкурсі дуже просто. Потрібно лише знайти на території закладу спеціальний QR- код, відсканувати та виконати декілька умов. Наприкінці кожної табірної зміни, за допомогою онлайн-генератора буде обрано трьох переможців, яких буде нагороджено солодкими подарунками.

Відпочинок та оздоровлення дітей захисників у літньому таборі «Ecoland» на базі санаторію “Лісова пісня” проходитиме на безкоштовній основі та передбачатиме десятиденне перебування близько 160 осіб з різних територіальних громад Хмельниччини.

попередня статтяЗавдяки службі зайнятості працевлаштовано 584 особи з інвалідністю
наступна статтяВведено в обіг нову марку «Українська Мрія»